Partneři

Jsme nezisková organizace (spolek) a naše financování nám stačí na udržitelný chod a pořádání celé řady vzdělávacích akcí. Máme ale spoustu rozvojových nápadů – naším cílem je umožnit každému českému dítěti (které o to bude stát) realizovat svůj vlastní nápad. A tak se snažíme rozšiřovat nabídku vzdělávacích projektů, rozšiřovat síť profíků, kteří mohou děti inspirovat a mapovat místa pro volné tvoření (makerspaces).

Věříme, že právě rozvíjení kreativity a podnikavosti u dětí nám všem zajistí budoucnost plnou smysluplných inovací, funkční komunity na všech úrovních a propojování komerčních a prospěšných projektů. Pomozte nám rozvíjet naše vize a podpořte nás.

Dobrovolnictví

Vítáme možnosti spolupráce s podnikavci a kreativci, kteří by byli ochotní dětem i pedagogům na našich vzdělávacích akcích popovídat o své cestě k podnikavému životu. Pro prototýpky jsou dobrovolníci obrovskou inspirací a jednou díky vám budou mít taky chuť a odvahu měnit svět kolem sebe. Rádi vám poskytneme materiály a podporu – napište nám a my se v cukuletu ozveme.

Individuální dary

Vážíme si jednorázových i pravidelných finančních darů, ať jsou jakkoliv vysoké. Prostředky použijeme na rozvojové projekty a každý rok vás budeme informovat o tom, jak jsme je využili.
A máme taky velkou spotřebu tvořivého materiálu, takže jestli vám doma přebývají výtvarné potřeby, papíry nebo třeba na půdě leží pytel smutných plyšáků, rádi se jich ujmeme.
Chcete si s námi popovídat o projektech, poznat nás osobně nebo čekáte na potvrzení o daru? Ozvěte se nám.
Dary prosím směřujte na 2001590347/2010.

Firemní partneři

Nehledáme dárce, ale partnery. Stojíme o dlouhodobá partnerství, která nebudou založená jen na poskytování finančních prostředků (o které ale stojíme také:-)), ale třeba i odborné konzultace. Nabízíme smysluplné projekty, které v budoucnu pomohou vaší firmě najít kreativní a flexibilní spolupracovníky, kultivují komunitu, ve které podnikáte a zapojí vaše zaměstnance.
Chcete se pobavit o podrobnostech možné spolupráce?

Děkujeme za podporu

S radostí spolupracujeme s...

Scroll to top