Konzultace

Máte pocit, že dítě nevyužívá svůj potenciál naplno? Sedí u počítače a nějaké tvoření (natož rukama) ho vůbec netankuje? Přestalo vaše dítko tvořit s přechodem do školy, je pasivní a nic se mu nechce? Má jen povrchní zájmy a do ničeho se pořádně neponoří?

Anebo máte naopak supertvořivce, se kterým si nevíte rady? Chrlí nápady, generuje nepořádek, a přitom skoro nic nedodělá? Nebo má možná jasný zájem, ale vy jen těžko hledáte možnosti, jak ho podpořit? 

Máte zkušenost s tím, že dítě vždy něco nadchne a po chvilce odpadne? Nemůžete najít kroužek? Neumí se vaše dítě vyrovnat s frustrací při tvoření a raději ho vzdá?

Nebo snad uvažujete o reálném rodinném podnikání?

Nabízíme osobní nebo online konzultace. Probereme vaši situaci, pobavíme se s dítětem a společně najdeme funkční model, ve kterém vaše dítě vyroste v celoživotního a hlavně spokojeného prototýpka. Tedy aktivní bytost, která má chuť a odvahu přetvářet svět kolem sebe, nebojí se máknout, učit se nové věci a vydržet trochu nepohodlí. 

Poskytneme vám materiály, doporučíme vhodnou literaturu a nabídneme naprosto konkrétní a funkční postupy. Jo a pravděpodobně vás uklidníme;-)

Nejprve nám prosím popište v pár větách, co vás trápí a co byste rádi řešili. Ozveme se obratem a domluvíme se na osobní schůzce.

Scroll to top